Новости

Передача недвижимости в безвозмездное пользование дочернему предприятию: что с налогом на недвижимость?

26.08.2020 / 11:00

Підприємство повідомило, що має у власності нежитлові об’єкти, визначені ним як «Будівлі промисловості та склади» (код 125) ДК 018-2000, частину яких передало в довгострокове безоплатне користування (без набуття права власності) дочірньому підприємству. Чи може таке підприємство не сплачувати податок на нерухомість?

ГУ ДПС у Харківській області пояснило так. Передача майна в безоплатне користування відповідає визначенню «позичка». Позичка — це договір, за яким одна сторона (позичкодавець) безоплатно передає або зобов’язується передати другій стороні (користувачеві) річ для користування протягом встановленого строку (ст. 827 ЦКУ).

Доступ к материалу ограничен и доступен подписчикам после авторизации
Подпишитесь на журнал и Вы получите доступ ко всем публикациям печатного издания