Новости

Открытие собственного дела: на платформе «Дія.Бизнес» появились образовательные сериалы

27.08.2020 / 11:00

Міністерство цифрової трансформації України спільно з партнерами 26.08.2020 р. презентувало освітні серіали про відкриття власної справи у сферах виробництва кераміки, текстилю, технологій та харчової промисловості на платформі «Дія.Бізнес». 

Під час презентації освітніх серіалів керівник онлайн-складової проєкту «Дія.Бізнес» Андрій Ремізов наголосив, що кожен освітній серіал включає в себе готовий інструментарій для підприємців.

«Освітні серіали — це, по суті, безкоштовний онлайн-інструмент для потенційних та діючих підприємців, який дає нові навички та знання для успішного ведення бізнесу», — заявив Андрій Ремізов. 

Програмний координатор компоненту «Економічне відновлення та розвиток інфраструктури» Програми ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) Володимир Лященко підкреслив, що презентовані уроки є одним із основних напрямів доступу до знань для підприємців: «Час не стоїть на місці. Ми маємо шукати нові можливості, яким чином можна забезпечити навчання та доступ до знань мікро-, малих і середніх підприємців у першу чергу. І саме тому був запущений такий напрям, як освітні серіали в онлайн».  

Освітні серіали розроблені в межах Програму ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу та урядів Польщі й Японії. 

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Освітні серіали вже доступні на платформі https://business.diia.gov.ua/school