Новости

Удаленная работа: может ли работодатель в принудительном порядке перевести работников на дистанционную работу на период карантина?

27.08.2020 / 15:30

Держпраці України зазначила, що ні, не може. Переведення співробітника на віддалену роботу — це істотна зміна умов праці (ст. 32 КЗпП). Про зміну таких умов праці роботодавець повинен повідомити працівника не пізніше ніж за два місяці. Але якщо роботодавець запроваджує такий режим за ініціативою працівника, то чекати двох місяців не потрібно. Установити віддалений режим роботи необхідно з дня, зазначеного в заяві працівника.