Новости

Компенсация работодателем стоимости путевок на отдых: увеличивается ли финансовый результат до налогообложения?

06.09.2020 / 09:00

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області інформує, що фінансовий результат до оподаткування податкового (звітного) періоду збільшується, зокрема, на суму повної або часткової компенсації один раз на календарний рік вартості путівок на відпочинок, оздоровлення та лікування на території України платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) та/або його дітей віком до 18 років роботодавцем, який є платником податку на прибуток, якщо така компенсація відповідно до Податкового кодексу України (далі – ПКУ) не включається до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу фізичної особи – платника ПДФО. 

Норми встановлені пп. 140.5.10 п. 140.5 ст. 140 ПКУ.