Новости

COVID-19: освобождаются ли от НДС услуги по проведению лабораторных тестирований на короновирус?

16.09.2020 / 10:00

ДПС України повідомила, що оскільки послуги з лабораторного тестування на COVID-19 з використанням методу полімеразної ланцюгової реакції та методом імуноферментного аналізу не містяться у переліку виключень від звільнення від оподаткування ПДВ, наведених в абзацах «а» – «о» пп. 197.1.5 ст. 197 ПКУ, то операції з постачання таких послуг звільняються від оподаткування ПДВ.

Доступ к материалу ограничен и доступен подписчикам после авторизации
Подпишитесь на журнал и Вы получите доступ ко всем публикациям печатного издания