Новости

Получение отпуска «наперед»: как производить отчисления выплаченной заработной платы, если на предприятии происходит сокращение штата?

23.09.2020 / 14:00

Держпраці України роз’яснила, що відповідно до ст.127 КЗпП України при звільненні працівника до закінчення того робочого року, в рахунок якого він вже одержав відпустку, за невідроблені дні відпустки – відрахування за ці дні не провадиться, якщо працівник звільняється з роботи з підстав, зазначених в пунктах 3, 5, 6 ст. 36 і пунктах 1, 2 і 5 ст. 40 цього Кодексу, а також при направленні на навчання та в зв’язку з переходом на пенсію.