Новости

Контролируемые операции со связанными лицами – нерезидентами: когда не следует предоставлять информацию о них в Отчете о КО?

26.09.2020 / 12:40

Чи потрібно подавати разом з додатком до Звіту про контрольовані операції інформацію про пов’язаність осіб у разі здійснення контрольованих операцій з пов’язаними особами – нерезидентами з ознакою пов’язаності за кодами 512 – 515 та 517 – 518?

 Форму Звіту про контрольовані операції (далі – Звіт) та Порядок складання Звіту про контрольовані операції (далі – Порядок) затверджено наказом Мінфіну від 18.01.2016 р. № 8.

Згідно з пп. 7 п. 4 розділу IV Порядку у розділі «Відомості про особу, яка бере участь у контрольованих операціях» додатка до Звіту (далі – Додаток) в рядку «Код ознаки пов’язаності особи» зазначається код відповідно до додатка 2 до Порядку у разі здійснення платником податків контрольованих операцій з пов’язаними особами – нерезидентами. У разі якщо ознак пов’язаності декілька, зазначають коди всіх ознак.

У разі заповнення рядка «Код ознаки пов’язаності особи» разом з Додатком надається інформація про пов’язаність осіб, яка заповнюється за встановленою формою (крім кодів 512 – 515 та 517 – 518). В інформації про пов’язаність осіб зазначається номер Додатка, до якого вона надається.

ЗІР, категорія 131.07