Новости

Розничная продажа ГСМ в емкостях 20 литров и более: могут ли субъекты хозяйствования быть плательщиками единого налога?

01.10.2020 / 15:20

Головне управління ДПС у Київській області інформує, що суб’єкти господарювання, зокрема, фізичні особи – підприємці, які здійснюють виробництво, експорт, імпорт, продаж підакцизних товарів (крім роздрібного продажу паливно-мастильних матеріалів в ємностях до 20 літрів та діяльності фізичних осіб, пов’язаної з роздрібним продажом пива, сидру, пері (без додання спирту) та столових вин) не можуть бути платниками єдиного податку першої – третьої груп – пп. 3 пп. 291.5.1 п. 291.5 ст. 295 Податкового кодексу України .

Тобто фізичні особи – підприємці – платники єдиного податку першої – третьої груп не мають права здійснювати роздрібний продаж паливно-мастильних матеріалів в ємностях місткістю 20 літрів та більше, а також оптовий продаж таких товарів незалежно від об’єму тари.
Такі платники мають право здійснювати виключно роздрібний продаж паливно-мастильних матеріалів в ємностях до 20 літрів.