Новости

Судебная практика: из-за несоблюдения обязательной формы заключения договора он является ничтожным в силу закона, поэтому у ФЛП отсутствуют правовые основания для отнесения к расходам средств, уплаченных по данному договору

05.10.2020 / 14:10

ФОП включила до складу витрат декларації про майновий стан і доходи за 2016 рік вартість запчастин та пального для орендованого у фізичної особи транспортного засобу. Податковий орган не погодився з таким підходом.

Розглядаючи цю справу, Верховний Суд врахував, що до переліку витрат, безпосередньо пов’язаних з отриманням доходів, належать, зокрема, витрати на відряд­ження найманих працівників, послуги зв’язку, рекламу, плату за розрахунково-касове обслуговування, оплату оренди, ремонт та експлуатацію майна, що використовується в господарській діяльності, на транспортування готової продукції (товарів), транспортно-експедиційні та інші послуги, пов’язані з транспортуванням продукції (товарів), вартість придбаних послуг, прямо пов’язаних із виробництвом товарів, виконанням робіт, наданням послуг (пп. 177.4.4 ст. 177 ПКУ).

Доступ к материалу ограничен и доступен подписчикам после авторизации
Подпишитесь на журнал и Вы получите доступ ко всем публикациям печатного издания