Новости

Осуществление освобожденных от налогообложения операций: необходимо ли представлять декларацию по акцизному налогу?

07.10.2020 / 15:50

Підприємство запитує, чи зобов’язане воно подавати декларацію з акцизного податку, враховуючи те, що операція з продажу електричної енергії, виробленої з відновлювальних джерел енергії, не підлягає оподаткуванню акцизним податком?

ДПС України погоджується, що реалізація електричної енергії, виробленої кваліфікованими когенераційними установками та/або з відновлювальних джерел енергії, відноситься до операцій з підакцизними товарами, які не підлягають оподаткуванню (пп. 213.2.8 ст. 213 ПКУ).

Але...

Доступ к материалу ограничен и доступен подписчикам после авторизации
Подпишитесь на журнал и Вы получите доступ ко всем публикациям печатного издания