Новости

Реализация залогового имущества: что с НДС?

08.10.2020 / 10:45

ДПС України роз’яснила, що у разі якщо платник ПДВ (у тому числі якщо таким платником є фінансова установа) відповідно до умов договору застави звернув стягнення на предмет застави та реалізував предмет застави (продав самостійно чи передав на реалізацію іншим особам, в тому числі на умовах договору комісії без набуття на нього права власності), то операція з реалізації майна фізичних осіб, приватних підприємців та інших осіб, які не є платниками ПДВ, звільняється від оподаткування ПДВ на підставі п. 197.12 ст. 197 ПКУ.

При цьому...

Доступ к материалу ограничен и доступен подписчикам после авторизации
Подпишитесь на журнал и Вы получите доступ ко всем публикациям печатного издания