Новости

Судебная практика: на основании документов, выданных компаниями-нерезидентами работникам истца, им сформированы соответствующие данные о доходах и расходах за соответствующие отчетные периоды

13.10.2020 / 08:45

Позивач займається міжнародними перевезеннями. Тому протягом 2013 — 2014 років він ніс витрати, пов’язані з закордонними відрядженнями водіїв, ремонтом та обслуговуванням автомобілів, якими здійснюється надання послуг з перевезення вантажів. Працівники позивача придбавали запчастини, здійснювали ремонт та обслуговування автомобілів, належних позивачу, в Республіці Польща, зокрема ремонт та обслуговування вантажних автомобілів позивача здійснювались компаніями-нерезидентами. Також у цих компаній придбавались запчастини для вантажних автомобілів. Податковий орган за результатами зробив висновок про заниження позивачем ПДФО на підставі неможливості підтвердження позивачем використання у своїй господарській діяльності цих запчастин.

Суди попередніх інстанцій встановили, а податковий орган не поставив під сумнів, що вказані іноземні компанії є діючими, що підтверджено наявними в мате­ріалах справи актуальними витягами з реєстру підприємців із належним перекладом на українську мову.

Доступ к материалу ограничен и доступен подписчикам после авторизации
Подпишитесь на журнал и Вы получите доступ ко всем публикациям печатного издания