Новости

Отпуск без сохранения зарплаты в первый год работы: предоставляется ли, если отработано менее шести месяцев?

13.10.2020 / 13:30

Чи має право на отримання відпустки без збереження заробітної плати на підставі п. 16 части першої ст. 25 Закону України «Про відпустки» працівник, який працює на другому підприємстві протягом менш ніж шести місяців, з урахуванням того, що на першому місці роботи він відпрацював протягом одного місяця та при звільненні отримав компенсацію за два дні невикористаної щорічної відпустки?

ГУ Держпраці у Дніпропетровській області надало таке роз’яснення.

Відповідно до Закону України від 15.11.1996 р. № 504/96-ВР «Про відпустки»  (зі змінами та доповненнями) працівникам,  які не використали за попереднім місцем роботи щорічну основну та додаткові відпустки повністю або частково і одержали за них грошову компенсацію за їх заявою може бути надано відпустку без збереження заробітної плати  тривалістю до 24 календарних днів у перший рік роботи на даному підприємстві до настання шестимісячного терміну безперервної роботи.