Новости

Поставка услуг нерезиденту по договору поручения: облагается ли НДС?

15.10.2020 / 10:20

ДПС України пояснила, що при постачанні послуг за договором доручення, які надаються повіреним (резидентом) довірителю (нерезиденту), згідно з договором доручення не належать до послуг, визначених у пунктах 186.2 і 186.3 ст. 186 ПКУ, а отже, місцем постачання таких послуг є місце реєстрації їх постачальника. Оскільки місцем реєстрації постачальника, а саме...

Доступ к материалу ограничен и доступен подписчикам после авторизации
Подпишитесь на журнал и Вы получите доступ ко всем публикациям печатного издания