Новости

У «единщика» возник налоговый долг: когда следует перейти на уплату других налогов и сборов?

18.11.2020 / 17:20

Як визначається два послідовних квартали з метою переходу ЮО – платника ЄП третьої групи на сплату інших податків і зборів, якщо у такої особи виник в середині кварталу податковий борг у сумі понад 1020 грн.?

Якщо у юридичної особи – платника єдиного податку третьої групи виник в середині кварталу податковий борг у сумі понад 1020 грн., то відлік двох послідовних кварталів (6 місяців) з метою її переходу на сплату інших податків і зборів починається з 01 числа місяця наступного за кварталом, в якому виник такий борг. При цьому протягом шести наступних місяців у такого платника перевіряється наявність боргу на кожне 01 число місяця.

Тобто, якщо податковий борг в сумі понад 1020 грн. який обліковується у юридичної особи – платника єдиного податку третьої групи на кожне перше число протягом 6-ти послідовних місяців, наступних за кварталом, в якому він виник, то такий платник зобов’язаний перейти на сплату інших податків і зборів в останній день другого із двох послідовних кварталів (останній день шостого місяця).

ЗІР, категорія 108.01.01