Новости

Продажа горюче-смазочных материалов предпринимателями-«единщиками»: какие ограничения?

01.12.2020 / 11:20

Головне управління ДПС у Запорізькій області інформує.

Не можуть бути платниками єдиного податку першої – третьої груп суб’єкти господарювання, зокрема, фізичні особи – підприємці, які здійснюють виробництво, експорт, імпорт, продаж підакцизних товарів (крім роздрібного продажу паливно-мастильних матеріалів в ємностях до 20 літрів та діяльності фізичних осіб, пов’язаної з роздрібним продажом пива, сидру, пері (без додання спирту) та столових вин) (пп. 291.5.1 ст. 295 Податкового кодексу).

Тобто такі платники мають право здійснювати виключно роздрібний продаж паливно-мастильних матеріалів в ємностях до 20 літрів.

Здійснювати роздрібний продаж паливно-мастильних матеріалів у тарі місткістю 20 літрів та більше, а також оптовий продаж таких товарів незалежно від об’єму тари, підприємцям - платникам єдиного податку заборонено.