Новости

Итоги недели

24.12.2020 / 13:54

Огляд підготувала Вікторія АЛЕКСЄЄВА, консультант з питань оподаткування

Рахунки для сплати податків, зборів та ЄСВ: з 01.01.2021 р. — нові реквізити

Державна казначейська служба України повідомила, що з 01.01.2021 р. запроваджуються нові рахунки для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів та зарахування коштів ЄСВ. Тому з метою належної та своєчасної сплати податків, зборів, ЄСВ та мінімізації нез’ясованих надходжень Казначейство просить терміново звернутися до органів ДПС за місцем реєстрації для отримання нових реквізитів рахунків.

При цьому Казначейство наголошує, що кошти, сплачені платниками на старі рахунки щодо зарахування податків, зборів та ЄСВ, не зараховуватимуться, а повертатимутьсяплатникам, як нез’ясовані надходження.

Олексій Любченко: податкова служба оперативно реагує на питання та заяви бізнес-спільноти

Голова ДПС Олексій Любченко та представники Американської торговельної палати в Україні обговорили питання оподаткування компаній з іноземними інвестиціями. 

«Конструктивна взаємодія податкової служби та представників АСС сприятиме успішному запровадженню реформ податкового відомства, досягненню консенсусу інтересів держави та бізнесу. Ми завжди готові до ефективної комунікації, яка сприятиме створенню комфортного бізнес-середовища для іноземних партнерів та інвесторів нашої країни, розбудові її економіки», — підкреслив очільник ДПС. 

Під час зустрічі сторони обговорили питання відшкодування ПДВ. Так, зокрема, було відзначено, що ДПС оперативно відшкодовує платникам заявлені кошти. Більше того, податкова повертає не лише суму заявки, але й накопичені на 1 січня цього року залишки. 

Також завдяки ефективній роботі податкової служби у напрямі боротьби з тіньовими схемами вивільняється простір для роботи «білого» легального бізнесу, який розширює свою діяльність і, відповідно, збільшує й сплату податків до бюджету. 

Цікавилися представники АСС і реформуванням Офісу великих платників податків у рамках переходу до єдиної юридичної особи. Як відзначив очільник ДПС, на Офіс чекає велика реформа, будуть створені п’ять центрів галузевої компетенції, що дозволить підвищити якість податкового супроводу великого бізнесу.

Доступ к материалу ограничен и доступен подписчикам после авторизации
Подпишитесь на журнал и Вы получите доступ ко всем публикациям печатного издания