Новости

Составление РК к сводной налоговой накладной: какую долю использования необходимо применять при возврате аванса за товары, приобретенные для частичного использования в налогооблагаемых операциях?

29.12.2020 / 09:40

Яку частку використання товарів/послуг, необоротних активів в оподатковуваних операціях необхідно застосовувати у разі складання розрахунку коригування до зведеної податкової накладної, складеної згідно зі ст. 199 ПКУ, при поверненні, у тому числі частковому, попередньої оплати (авансу) за товари/послуги, необоротні активи, придбані у попередніх роках для часткового використання в оподатковуваних операціях, а частково — ні?

У разі складання розрахунку коригування до зведеної податкової накладної, складеної за ст. 199 ПКУ, при поверненні, у тому числі частковому, попередньої оплати (авансу) за товари/послуги, необоротні активи, придбані у попередніх роках для часткового використання в оподатковуваних операціях, а частково — ні, застосовується частка використання товарів/послуг, необоротних активів в оподатковуваних операціях, яка застосовувалась при здійсненні перерахунку, передбаченого п. 199.4 ст. 199 ПКУ.

Більш докладно про це тут.