Новости

Николай Чмерук: «С 1 января обслуживание крупных плательщиков по новому формату»

05.01.2021 / 14:15

Новий рік Державна податкова служба України розпочала як єдина юридична особа. Зокрема, змінено формат роботи з великими платниками податків.

«З першого січня почали функціонувати п’ять міжрегіональних управлінь ДПС по роботі з великими платниками податків: Центральне, Східне, Західне, Південне, Північне», –  зазначив керівник Центрального міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків Микола Чмерук.

За словами Миколи Чмерука на сьогодні міжрегіональні управління функціонують як відокремлені підрозділи ДПС України та обслуговують 1371 великого платника. Великі платники, які включені до Реєстру великих платників податків на 2021 рік, закріплено за відповідними міжрегіональними управліннями ДПС по роботі з великими платниками податків.

Так, за Центральним МУ ВПП закріплено 651 платника, Східним МУ ВПП – 287, Західним МУ ВПП – 150, Південним МУ ВПП – 148, Північним МУ ВПП – 135 платників.

Галузевий принцип супроводження платників залишається незмінним, а розподіл залежить від сфери діяльності платника. Виокремлюється, зокрема управління адміністрування підприємств виробничої, невиробничої сфери та фінансових установ.

Також, незмінним залишається закріплення за кожним платником індивідуального консультанта координатора, який як і раніше забезпечує комфортні умови для обслуговування платників податків, а саме: оперативно вирішує проблемні питання платника, надає своєчасно якісні адміністративні послуги та консультації з усіх питань, а також повідомляє платника про можливі ризики.

Інформацію про міжрегіональні управління ДПС по роботі з великими платниками податків знайдете за посиланням https://officevp.tax.gov.ua/dfs-u-regioni/golov-upr/teritorialni-organi/

Закріплення великих платників податків за міжрегіональними управліннями ДПС по роботі з великими платниками податків за посиланням https://officevp.tax.gov.ua/media-ark/news-ark/447026.html

Також зверніть увагу, що з 1 січня змінено бюджетні рахунки для сплати податків та зборів. Нові рахунки тут https://officevp.tax.gov.ua/byudjetni-rahunki/

Дізнайтесь за яким управлінням закріплено саме вас!

Детальний перелік щодо закріплення великих платників податків за міжрегіональними управліннями ДПС по роботі з великими платниками податків.