Новости

Предприятие получало налоговые льготы за якобы трудоустройство лиц с ограниченными возможностями: ГНС назначено наказание в виде лишения свободы на восемь лет

16.01.2021 / 09:00

ДФС інформує, що після п’ятирічного судового розгляду вирок суду вже вступив у силу.

Раніше директор кількох підприємств впродовж 2012 — 2014 років вносив в офіційні документи, які у подальшому подавав до державних установ, неправдиві відомості про фактичну чисельність працюючих на одному із очолюваних ним підприємств осіб з обмеженими можливостями, безпідставно отримуючи у такий спосіб пільги з оподаткування.

В наслідок таких дій зловмисник фактично незаконно заволодів коштами з державного бюджету на загальну суму близько 4 млн гривень. В подальшому він намагався легалізувати їх, шляхом оформлення «фіктивних» операцій з купівлі-продажу товарів та надання послуг з рядом інших підконтрольних йому підприємств.

У ході досудового розслідування даного кримінального провадження накладено арешти на суму понад 12 млн гривень.

Вироком суду чоловіку призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 8 років з позбавленням права обіймати посади пов’язані з організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями строком на 3 роки з конфіскацією майна, яке належить йому на праві власності. Також з нього та з очолюваних ним підприємств має бути стягнуто на користь держави понад 20 млн гривень заподіяної шкоди.