Новости

Юридическое лицо ликвидируется: в течение какого срока данное лицо представляет последнюю декларацию плательщика ЕН третьей группы и в каком виде (электронном или на бумажных носителях)?

21.01.2021 / 16:20

Протягом якого строку після внесення запису до Єдиного державного реєстру ЮО, ФОП та громадських формувань про припинення ЮО така особа подає останню податкову декларацію платника ЄП третьої групи (ЮО) та в якому вигляді (електронному чи на паперових носіях)?

Після внесення запису до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань про припинення юридичної особи така особа подає до контролюючого органу останню податкову декларацію платника єдиного податку третьої групи (юридичні особи) у паперовому вигляді за податковий (звітний) квартал, в якому проведено державну реєстрацію припинення юридичної особи наростаючим підсумком з початку року (квартал або півріччя або 9 місяців або рік) до закінчення такого податкового (звітного) періоду або протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового (звітного) періоду. Електронний документообіг між платником податків та контролюючим органом припиняється.

Докладніше про це тут.