Новости

Выписка из Реестра «неприбыльщиков»: как получить?

22.01.2021 / 11:00

Центральне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків нагадує, що неприбуткова організація може звернутися до контролюючого органу із запитом про отримання витягу з Реєстру неприбуткових установ та організацій.

Запит подається за основним місцем обліку неприбуткової організації особисто представником неприбуткової організації чи уповноваженою на це особою або надсилається поштою за формою згідно до порядку ведення Реєстру https://tax.gov.ua/podatki-ta-zbori/zagalnoderjavni-podatki/podatok-na-pributok-pidpri/normativno-pravovi-akti/74958.html

Запит підписується керівником або особою, що має право підпису документів неприбуткової організації, із зазначенням дати.

За результатом розгляду запиту протягом трьох робочих днів, що настають за днем отримання такого запиту, контролюючий орган надає безоплатно витяг з Реєстру або повідомлення про відсутність відомостей у Реєстрі за формами визначеними Порядком ведення Реєстру.

Наразі здійснюють заходи щодо можливості отримання зазначеної адміністративної послуги засобами інформаційно-телекомунікаційної системи «Електронний кабінет», вхід до якого здійснюється за адресою: http://cabinet.tax.gov.ua.