Новости

Изменения в административно-территориальном устройстве населенных пунктов: субъекты хозяйствования обязаны уплачивать налоги и сборы на открытые счета той ОТГ, к которой они принадлежат

25.01.2021 / 18:00

Головне управління ДПС в Івано-Франківській області інформує.

У зв’язку зі змінами в адміністративно-територіальному устрої населених пунктів, а також утворення нових районів та територіальних громад з 01.01.2021 р. відкриті нові рахунки для зарахування до державного, місцевого бюджетів податків, зборів та до Пенсійного фонду єдиного внеску.

Відповідно, починаючи з нового бюджетного року суб’єктам господарювання необхідно сплачувати податки і збори на відкриті рахунки тієї ОТГ, до якої вони належать.

Інформація щодо переліків територіальних громад, розміщена на офіційному веб-порталі Територіальних органів ДПС в Івано-Франківській області в розділі «Бюджетні рахунки» за посиланням: https://if.tax.gov.ua/byudjetni-rahunki/

Нагадаємо, Розпорядженням КМУ від 12.06.2020 р. № 714-р визначено адміністративні центри та затверджено території територіальних громад Івано-Франківської області.