Новости

Алексей Любченко: «Новации команда ГНС не рассматривает в качестве реформы ради реформы — мы изменили принципиально содержание»

11.02.2021 / 15:00

«2020 рік був і важким і, разом з тим, успішним для Державної податкової служби. Ми впровадили реформу ДПС - створили єдину юридичну особу. Наголошую, що ці новації команда ДПС не розглядає як реформу заради реформи – ми змінили принципово зміст. Змінено формат роботи з великим платниками податків – створили 5 центрів галузевої компетенції, адже переконані, що податківець повинен знати технологію, тоді він краще буде знати податкову базу, що відповідно забезпечить якісний податковий контроль», підкреслив Голова ДПС Олексій Любченко.

Він також зазначив, що у 2021 році запрацював єдиний рахунок для сплати податків як альтернатива до діючої системи зарахування платежів.  Цим сервісом вже скористалось 1413 платників, на єдиний рахунок зараховано 15,7 млн грн платежів. Крім того, з початку 2021 року ДПС запроваджено єдину уніфіковану форму податкової звітності з ПДФО та ЄСВ.

«Я впевнений, що обраний шлях є комплексним та дозволить забезпечити динамічну та сталу трансформацію ДПС, що приведе до позитивних змін, які відчують платники податків», – підкреслив Голова ДПС.