Новости

Николай Чмерук: «Вопросы, волнующие большой и средний бизнес, в центре внимания налоговиков»

11.02.2021 / 17:20

11 лютого відбулася онлайн-зустріч керівництва Центрального міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків з компаніями-членами Європейської Бізнес Асоціації. До заходу долучилось 65 представників бізнесу.

Розмову присвятили обговоренню нагальних питань,  які наразі цікавлять бізнес-спільноту.

Говорили про новий формат обслуговування великих платників. Микола Чмерук, керівник Центрального міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків, нагадав, що з 1 січня відбулась реорганізація Офісу великих платників податків. Також він представив оновлений керівний склад міжрегіонального управління. Не оминув увагою і зміни в законодавстві, які цього року набрали чинності.

Крім того, обговорили скасування дії мораторію на податкові перевірки. Детально на це питання від бізнес спільноті відповіла заступник начальника Анна Пужай-Череда. Вона детально розповіла про майбутні перевірки та їх формат

Очільник Центрального міжрегіонального управління зауважив, що незмінним залишається закріплення за кожним платником індивідуального консультанта координатора, який як і раніше забезпечує комфортні умови для обслуговування платників податків, а саме: оперативно вирішує проблемні питання платника, надає своєчасно якісні адміністративні послуги та консультації з усіх питань, а також повідомляє платника про можливі ризики.

«Наша команда відкрита до діалогу з бізнесом, ми прагнемо створити найсприятливіші умови для роботи наших платників. Такі зустрічі корисні як для нас податківців так і для вас. На них ми знаходимо відповіді на нагальні питання», – зазначив Микола Чмерук.