Новости

Отчетность по ЕСВ не была подана до 2021 года: по какой форме ее подавать в составе объединенного Расчета?

17.02.2021 / 08:40

За якою формою платники ЄСВ — страхувальники (роботодавці) подають звітність з ЄСВ у складі податкового розрахунку, якщо така звітність не подавалася за попередній звітний період (періоди), в тому числі до 2021 року?

Форма Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків — фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску (далі — Розрахунок) та Порядок заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків — фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску (далі — Порядок) затверджені наказом Мінфіну від 13.01.2015 р. № 4 (у редакції наказу від 15.12.2020 р. № 773) (далі — наказ № 773).

Якщо платником ЄСВ не подавався Розрахунок за попередній звітний (податковий) період, такий платник податків зобов’язаний подати Розрахунок у поточному звітному (податковому) періоді за формою, що діє на день подання такого розрахунку. При цьому коригування реквізитів (крім сумових показників) та виправлення відомостей у звітності з єдиного внеску, що була подана за формами, які діяли до набрання чинності наказом № 773, за періоди до 2021 р. здійснюються в порядку, передбаченому підпунктами 10 та 11 п. 9 розділу V Порядку.

Докладніше про це тут.