Новости

Изменение кодов ОКВЭД: какие особенности заполнения отчетности по рентной плате?

17.02.2021 / 16:40

Центральне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків повідомляє про особливості заповнення звітності з рентної плати у зв’язку з оновленням довідника місцевих бюджетів на базі змінених кодів Класифікатора об'єктів адміністративно-територіального устрою України (далі  КОАТУУ).

Оновлений довідник затверджено наказом Мінфіну від 10.12.2020 р. № 756 «Про внесення змін до довідника місцевих бюджетів» (далі  Наказ), а реквізити казначейських рахунків для громад розміщено на офіційних сайтах територіальних органів ДПС.

Розглянемо особливості заповнення податкової декларації з рентної плати, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 17.08.2015 р. № 719 «Про затвердження форми Податкової декларації з рентної плати» (далі - Декларація №719), яка передбачає відображення відповідних показників, які слід використовувати для внесення відповідних змін до податкової звітності:

у рядку 6 рядка 2 «Код органу місцевого самоврядування за КОАТУУ» Декларації № 719 зазначається код КОАТУУ за місцезнаходженням контролюючого органу, до якого подається Декларація № 719;

у рядку 3 «Код органу місцевого самоврядування за КОАТТУ» додатків 1 — 3, 5 та 7 до Декларації №719 зазначається код КОАТТУ територіальної громади, визначений у Розпорядженнях та Наказі;

у рядку 5 «Код органу місцевого самоврядування за КОАТУУ за місцезнаходженням об’єкта» до Декларації №719 зазначається код КОАТУУ місця здійснення діяльності платника.

у рядку 3 «Код органу місцевого самоврядування за КОАТТУ» додатків 4, 6, 10  11 до Декларації №719 зазначається код КОАТТУ територіальної громади, визначений у Розпорядженнях та Наказі.

Звертаємо увагу на те, що зазначатися має код органу самоврядування, а не територіально-адміністративної одиниці (населеного пункту), який є адміністративним центром новоствореної територіальної громади.