Новости

Импорт и экспорт алкогольных напитков, табачных изделий, жидкостей, используемых в электронных сигаретах, и горючего: необходимо ли приобретать лицензии?

11.03.2021 / 15:40

Чи потрібно придбавати ліцензії на імпорт або експорт алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та пального?

Імпорт, експорт алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, здійснюються суб’єктами господарювання (у тому числі іноземними суб’єктами господарювання, які діють через свої зареєстровані постійні представництва) усіх форм власності без наявності ліцензії.

При цьому оптова або роздрібна торгівля на території України алкогольними напоями, тютюновими виробами, рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, здійснюються за наявності у суб’єктів господарювання ліцензій на відповідний вид діяльності.

Імпорт або експорт пального здійснюється за наявності у суб’єкта господарювання (у тому числі іноземного суб’єкта господарювання, який діє через своє зареєстроване постійне представництво), що імпортує або експортує пальне, ліцензії на право виробництва або зберігання, або оптової чи роздрібної торгівлі пальним.

Докладніше про це тут.