Новости

Включение неприбыльной организации в Реестр произошло в середине квартала: за какой период подается финансовая отчетность вместе с декларацией по налогу на прибыль/Отчетом об использовании доходов?

16.03.2021 / 15:00

За який звітний (податковий) період подається фінансова звітність разом з Податковою декларацією з податку на прибуток підприємств/Звітом про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації у разі включення неприбуткового підприємства, установи та організації до Реєстру неприбуткових установ та організацій у середині кварталу звітного року?

У разі включення неприбуткового підприємства, установи та організації до Реєстру неприбуткових установ та організацій у середині кварталу звітного року така організація повинна подати до контролюючого органу за місцем обліку:

  • за період перебування на загальній системі оподаткування — Податкову декларацію з податку на прибуток підприємств за звітний (податковий) період: квартал, півріччя, три квартали або рік (залежно від базового звітного (податкового) періоду, який використовується платником податку на прибуток підприємств) із показниками діяльності, обрахованими за період з першого календарного дня податкового (звітного) періоду до дати включення до Реєстру та квартальну фінансову звітність за відповідний звітний період;
  • за період перебування у Реєстрі — Звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації за звітний (податковий) період рік із показниками діяльності, обрахованими за період з дати включення до Реєстру по останній календарний день податкового (звітного) року та річну фінансову звітність.

Водночас платник податку/неприбуткова організація може подати доповнення до такої Декларації/Звіту, передбачене п. 46.4 ст. 46 ПКУ, із поданням пояснень щодо обрахованих показників податкової та фінансової звітності за відповідні звітні періоди у довільній формі із зазначенням про цей факт у спеціально відведеному місці в Декларації/Звіті. Таке доповнення вважатиметься невід’ємною частиною Декларації/Звіту. Платник податків, який подає звітність в електронній формі, подає таке доповнення в електронній формі.

Докладніше про це тут.