Новости

Денис Шмыгаль: 13,44 % акциза от горючего автоматически и бесперебойно будут поступать в бюджеты, исходя из объемов реализованного горючего на соответствующей территории

18.03.2021 / 13:20

Уряд затвердив порядок зарахування до бюджетів органів місцевого самоврядування частини акцизного податку з пального, яке вироблене в Україні або ввезене на територію України.

«Цього рішення очікувала без перебільшення переважна більшість представників влади на місцях, адже лише за перші 2,5 місяця року це додаткові 1,2 млрд грн для місцевої влади на покращення доріг, закладів освіти та медицини», — зазначив очільник Уряду.

За словами Прем’єр-міністра, кошти з акцизного податку, накопичені з 1 січня цього року, мають бути розподілені по бюджетах громад у двотижневий термін з дня набрання чинності відповідної постанови. А далі 13,44 % акцизу від пального автоматично та безперебійно надходитимуть до бюджетів, виходячи з обсягів реалізованого пального на відповідній території.

Також Уряд підтримав рішення про розподіл субвенції місцевим бюджетам на розвиток спортивної інфраструктури. Як зауважив Денис Шмигаль, передусім це стосується створення нових та завершення старих об’єктів будівництва, які призначені для проведення всеукраїнських та міжнародних змагань, а також навчально-тренувальних зборів для національних збірних.