Новости

НДС: нюансы расчета доли использования товаров/услуг, необоротных активов в налогооблагаемых операциях

22.03.2021 / 11:40

Чи враховуються при заповненні графи 4 рядка 3.1 таблиці 1 додатка 6 «Розрахунок (перерахунок) частки використання товарів/послуг, необоротних активів в оподатковуваних операціях (Д6)» до податкової декларації з ПДВ, операції, визначені п. 199.6 ст. 199, п. 26, пп. 2 п. 381, п. 46 та п. 71 підрозділу 2 розділу ХХ ПКУ?

Перелічені операції враховуються при заповненні цієї графи. При цьому за товарами/послугами, придбаними для використання частково в оподатковуваних операціях та частково у цих операціях, податкові зобов’язання, передбачені п. 199.1 ст. 199 ПКУ, не нараховуються.

Докладніше про це тут.