Новости

Роман Криль: «Обращаясь в контролирующий орган за справкой об отсутствии задолженности, следует помнить, что мы будем проверять, в том числе и филиалы предприятия»

22.03.2021 / 13:00

Довідку про відсутність заборгованості з платежів контролюючий орган зможе видати лише тим підприємствам, філії яких також є сумлінними платниками податків.
Про це зазначив заступник начальника Центрального міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків Роман Кріль.

 

За його словами, Податковий кодекс України визначає платниками податків не лише фізичних або юридичних осіб, але і їх відокремлені підрозділи.

«Тому, звертаючись до контролюючого органу за довідкою про відсутність заборгованості, треба пам'ятати, що ми будемо перевіряти в тому числі і філії підприємства. Це дає нам можливість сформувати реальну картину сумлінності сплати податків. А бізнес, у свою чергу, стимулює контролювати роботу власних підрозділів», – переконаний Роман Кріль. 

Він нагадав, що подати заявку на отримання довідки підприємець повинен у відповідності до визначеної форми. 

«На жаль, часто трапляються помилки і через це втрачається час та зусилля. Аби цього уникнути, дотримуйтесь інструкції, яка розміщена на сайті Офісу великих платників податків. Чітко слідуйте зазначеному алгоритму і у випадку відсутності заборгованості ви оперативно отримаєте довідку, за якою звертались. Податкова служба докладає усіх зусиль, аби комунікація між податківцями та бізнесом відбувалась без перепон, підприємці могли вчасно виконувати свої податкові зобов’язання та отримувати цьому офіційне підтвердження», – зазначмв Роман Кріль.