Новости

Ввоз топлива на таможенную территорию Украины: как заполняется акцизная накладная?

02.04.2021 / 17:00

Як заповнюється акцизна накладна при ввезенні пального на митну територію України?

Акцизна накладна, що складається при ввезенні пального на митну територію України, заповнюється так.

У верхній лівій частині у відповідних рядках зазначаються:

  • цифровий код операції «4» (для акцизної накладної, яка складається в одному примірнику);
  • одна з ознак щодо умов оподаткування (або «0», або «2», або «3», або «4»);
  • напрям використання «0». У разі якщо за даними додаткової митної декларації збільшився обсяг ввезеного на митну територію України пального в літрах, приведених до температури 15 °C, в акцизних накладних, складених на операції з реалізації таких обсягів збільшення пального, зазначається напрям використання «17».

У верхній правій частині акцизної накладної зазначається номер примірника із наявної кількості примірників такої накладної. Для акцизних накладних, які складаються в одному примірнику (коди операцій «1 — 9»), у відповідних полях зазначаються цифри «1» (номер примірника) та «1» (кількість примірників).

У рядку «Реквізити митної декларації» зазначаються реквізити митної декларації, на підставі якої здійснено таке ввезення пального: зазначені у графі 1 митної декларації літерний код напрямку переміщення, код митного режиму та літерний код типу декларації: літерні коди напрямку переміщення та типу декларації — відповідно до Класифікатора типів декларацій, код митного режиму — відповідно до Класифікатора митних режимів; дата митної декларації; номер митної декларації.

Докладніше про це тут.