Новости

Плательщик акцизного налога в течение отчетного периода не осуществлял хозяйственную деятельность: представляется ли декларация?

05.04.2021 / 11:30

Чи подається декларація акцизного податку платником, який протягом звітного періоду не провадив господарську діяльність?

Платник акцизного податку, який протягом звітного періоду не провадив господарську діяльність, але має чинні (у тому числі призупинені) ліцензії на право здійснення діяльності з підакцизною продукцією, яка підлягає ліцензуванню, або є особою (у тому числі юридичною особою, що веде облік результатів діяльності за договором про спільну діяльність без створення юридичної особи), постійним представництвом, які реалізують пальне або спирт етиловий, зобов’язаний подавати декларацію акцизного податку із проставленням нулів у клітинках відповідних граф (прочерки та інші знаки чи символи не проставляються).

Інші платники подають декларацію тільки у періодах, коли проводилась господарська діяльність, та заповнюють розділи і додатки до Декларації лише щодо тих операцій, які вони здійснюють і за якими у них виникають податкові зобов’язання зі сплати акцизного податку.

Докладніше про це тут.