Новости

Освобождение имущества налогоплательщика из-под налогового залога: кто обращается к держателю или регистраторам с заявлением о прекращении обременения?

21.04.2021 / 10:20

Хто звертається до держателя або реєстраторів Державного реєстру обтяжень рухомого майна та/або Державного реєстру речових прав на нерухоме майно з заявою про припинення обтяження і виключення запису щодо обтяження рухомого та нерухомого майна з відповідних реєстрів?

У разі звільнення майна платника податків з-під податкової застави орган ДПС звертається до Мін’юсту або реєстраторів Державного реєстру обтяжень рухомого майна та/або Державного реєстру речових прав на нерухоме майно із заявою про припинення обтяження і виключення запису щодо обтяження рухомого та нерухомого майна з відповідних реєстрів. Якщо після погашення заборгованості та припинення податкової застави обтяження не виключено з Державного реєстру або з Державного реєстру прав, то платнику податків необхідно письмово звернутися до органу ДПС за своїм місцем обліку щодо такого виключення.

Докладніше про це тут.