Новости

Ошибки в разделе I «Общие показатели предпринимательской деятельности» декларации плательщика единого налога: как ФЛП может исправить эту информацию?

22.04.2021 / 13:20

Як ФОП — платник єдиного податку першої — третьої груп може виправити інформацію, зазначену у розділі І «Загальні показники підприємницької діяльності» Податкової декларації платника єдиного податку — ФОП, та з якого періоду подається уточнююча Декларація за оновленою формою у редакції наказу Мінфіну від 09.12.2020 р. № 752?

Фізичні особи — підприємці — платники єдиного податку першої — третьої груп у разі самостійного виправлення інформації, відображеної у розділі 1 «Загальні показники підприємницької діяльності» Декларації за попередній звітний (податковий) рік, можуть подати до закінчення граничного строку подання декларації за такий самий звітний період Декларацію з позначкою «Звітна нова» та після закінчення граничного строку подання декларації — «Уточнюючу». При цьому у решті розділів Декларації відображаються показники, що були зазначені у Декларації, яка уточняється.

Кожна подана уточнююча Декларація є дійсною і уточнює показники попередньо поданих Декларацій. Уточнююча Декларація за оновленою формою у редакції наказу № 752 подається починаючи з 01.04.2021 р.

Докладніше про це тут.