Новости

Изменение местонахождения плательщика НДС: подается ли в контролирующий орган регистрационное заявление с отметкой «Перерегистрация»?

23.04.2021 / 09:35

Північне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків у зв’язку із повторними запитами платників щодо надання форми №1-ПДВ у разі зміни місцезнаходження (місця проживання) пов’язаного зі зміною адміністративного району повідомляє.

Змінами, внесеними Законом України від 16.01.2020 р. № 466-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» до п. 183.15 ст. 183 Податкового кодексу України від 02.12.2010 р. №2755-VI зі змінами та доповненнями, спрощено (скорочено) процедуру перереєстрації платника ПДВ.

Зокрема, із переліку підстав для проведення перереєстрації платника ПДВ виключено таку підставу як зміна платником ПДВ свого місцезнаходження (місця проживання).

У зв’язку із цим не передбачається перереєстрація у разі зміни суб’єктом господарювання місцезнаходження (місця проживання), а отже, платником ПДВ не подається до контролюючого органу заява за формою № 1-ПДВ з позначкою «Перереєстрація».