Новости

Переход на упрощенную систему налогообложения состоялся в середине года: за какой период определяется в текущем году доход юридического лица — плательщика единого налога третьей группы?

29.04.2021 / 13:40

За який період визначається у поточному році дохід юридичної особи — платника єдиного податку третьої групи з метою перебування на спрощеній системі оподаткування, якщо перехід на спрощену систему оподаткування відбувся всередині року?

Якщо юридична особа здійснила перехід на спрощену систему оподаткування з 1 квітня, або 1 липня, або 1 жовтня поточного року, то юридична особа — платник єдиного податку третьої групи з метою перебування на спрощеній системі оподаткування визначає сумарний дохід у поточному році з початку цього календарного року: дохід, отриманий під час перебування на загальній системі оподаткування, та дохід, отриманий під час перебування на спрощеній системі оподаткування (за повні календарні квартали).

Для перебування на спрощеній системі оподаткування обсяг доходу за календарний рік не має перевищувати 1167 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.

Докладніше про це тут.