Новости

Дата составления и дата регистрации в едином реестре акцизных накладных приходятся на разные отчетные периоды: в каких декларациях отражаются объемы горючего?

17.05.2021 / 11:00

У декларації якого звітного періоду відображаються обсяги пального за акцизними накладними/розрахунками коригування, дата складання яких та дата реєстрації в єдиному реєстрі акцизних накладних припадають на різні звітні періоди, та як відображаються обсяги пального за розрахунками коригування до акцизних накладних, складеними у зв’язку зі збільшенням/зменшенням обсягу отриманого/реалізованого пального?

Обсяги пального за акцизними накладними/розрахунками коригування до акцизних накладних, якими коригуються показники акцизної накладної, складеної у звітному періоді, дата складання яких та дата реєстрації в ЄРАН припадають на різні звітні періоди, відображаються в декларації акцизного податку того звітного періоду, в якому складені такі акцизні накладні/розрахунки коригування, за умови, що на момент подання Декларації вони зареєстровані в ЄРАН.

При цьому відображення розрахунків коригування до акцизних накладних, складених у зв’язку зі збільшенням/зменшенням обсягу отриманого/реалізованого пального, здійснюється у таких графах додатка 11 «Розрахунок суми акцизного податку з реалізації пального відповідно до пп. 213.1.12 п. 213.1 ст. 213 ПКУ» до Декларації:

  • у графі 4 зазначаються обсяги збільшення/зменшення пального згідно з розрахунками коригування до отриманих акцизних накладних, якими коригуються показники акцизної накладної, складеної у звітному періоді;
  • у графі 5 зазначаються обсяги збільшення/зменшення пального згідно з розрахунками коригування до виданих акцизних накладних, якими коригуються показники акцизної накладної, складеної у звітному періоді.

Докладніше про це тут.