Новости

Судебная практика: нарушение обществом законодательства об охране труда не может быть основанием для лишения его контрагента права на формирование налогового кредита

19.05.2021 / 10:20

Суд апеляційної інстанції звернув увагу на те, що порушення ТОВ законодавства про охорону праці не може бути підставою для позбавлення позивача-контрагента права на формування податкового кредиту. Позивач укладав договір не з фізичними особами, а саме з ТОВ, а отже, не був зобов’язаний і не мав права контролювати додержання цим підприємством вимог законодавства про охорону праці. Крім того, враховуючи, що ремонтні роботи, що виконувалися ТОВ для позивача, не належали до робіт підвищеної небезпеки, спеціальне навчання і перевірка знань з охорони праці у такому випадку не повинні були проводитися.

Отже, допущені контрагентом порушення вимог законодавства при веденні господарської діяльності можуть потягнути відповідну відповідальність щодо нього та не впливають на право покупця на віднесення до складу податкового кредиту сплаченого (нарахованого) ПДВ.

...

Доступ к материалу ограничен и доступен подписчикам после авторизации
Подпишитесь на журнал и Вы получите доступ ко всем публикациям печатного издания