Новости

Доплата/возврат денежных средств за товар по истечении 1095 дней: можно ли в ЕРНН зарегистрировать расчет корректировки?

31.05.2021 / 15:43

Платник податку повідомив, що ним укладено довгостроковий договір продажу обладнання, за яким оплата за таке обладнання здійснюється частково авансовим платежем, а частково щомісячними платежами протягом 48 місяців після його постачання. У зв’язку зі зміною курсу валюти ціна обладнання, визначена у договорі в гривнях за курсом валюти на дату укладення договору, може змінюватися (перераховуватися), та виходячи з нової (перерахованої) ціни здійснюється доплата постачальнику або повернення коштів покупцю. Така доплата/повернення може здійснюватися після сплину 1095 днів з дати здійснення операції з постачання обладнання. Платник запитує, чи може бути у такому разі в ЄРПН зареєстровано розрахунок коригування.

ДПС України пояснила так. У разі зміни суми компенсації вартості товарів/послуг внаслідок наступного за постачанням перегляду ціни розрахунок коригування складається...

Доступ к материалу ограничен и доступен подписчикам после авторизации
Подпишитесь на журнал и Вы получите доступ ко всем публикациям печатного издания