Новости

Земля под нежилыми помещениями многоквартирного дома закреплена за коммунальным предприятием на праве хозяйственного ведения: кто является плательщиком платы за землю?

04.06.2021 / 11:15

Чи сплачують земельний податок власники нежилих приміщень у багатоквартирних будинках за земельні ділянки під такими нежилими приміщеннями?

Обов’язок із декларування плати за землю виникає у власників земельних ділянок та/або землекористувачів з дати виникнення права власності або права користування земельними ділянками (п. 287.1 ст. 287 ПКУ).

Утім, якщо суб’єкт господарювання володіє нежилими приміщеннями у багатоквартирних будинках, то право...

Доступ к материалу ограничен и доступен подписчикам после авторизации
Подпишитесь на журнал и Вы получите доступ ко всем публикациям печатного издания