Новости

«Единый счет» для уплаты налогов и сборов: как правильно заполнить реквизит платежного поручения «Назначение платежа»?

03.06.2021 / 11:16

ГУ ДПС у Вінницькій області нагадує платникам податків про норми наказу Мінфіну від 31.12.2020 р. № 847 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 24 липня 2015 року № 666», яким затверджено Порядок заповнення реквізиту платіжного доручення «Призначення платежу».

Платники податків, при заповненні розрахункових документів для сплати податків, зборів, платежів, мають керуватися зазначеним Порядком. Дія цього Порядку поширюється і на платників, які використовують єдиний рахунок для сплати всіх податків і зборів. При формуванні розрахункового документу платник зобов’язаний заповнити усі наявні поля.

Звертаємо увагу, що при заповненні поля «Призначення платежу», кожну інформацію необхідно розділяти між собою знаком «;». При цьому платники, які сплачують кошти на єдиний рахунок, у реквізиті «Призначення платежу» мають право не вказувати напрям використання коштів.

Слід пам’ятати, що суми податків сплачені на єдиний рахунок, списуються з урахуванням черговості сплати, визначеної п. 351.6 ст. 351, п. 89.7 ст. 89 та п. 131.2 ст. 131 Податкового кодексу України.