Новости

Наличные расчеты: распространяется ли установленные ограничения при их проведении через РРО/РК?

03.06.2021 / 17:25

ДПС у Полтавській області інформує, що відповідно до абз.3 п. 1 постанови Нацбанку України від 06.06.2013 р. № 210 гранична сума розрахунків між фізичною особою та підприємством (підприємцем) протягом одного дня визначена в розмірі 50 000 (п’ятдесяти тисяч) грн.

Готівкові розрахунки – це платежі готівкою підприємств (підприємців) та фізичних осіб за реалізовану продукцію (товари, виконані роботи, надані послуги), а також за операціями, які безпосередньо не пов’язані з реалізацією продукції (товарів, робіт, послуг) та іншого майна.

Таким чином,  обмеження щодо граничної суми розрахунків у розмірі 50 000 грн поширюється на розрахунки між фізичною особою та підприємством (підприємцем) протягом одного дня за товари (роботи, послуги), проведені через РРО, розрахункові книжки.