Новости

«ЗІР»: по какому признаку дохода отражается в приложении 4ДФ к Расчету сумма пособия по частичной безработице на период карантина, которая перечислена работодателю и выплачена работнику?

04.06.2021 / 10:30

За якою ознакою доходу відображається у додатку 4ДФ до Розрахунку сума допомоги по частковому безробіттю на період карантину та/або надзвичайної ситуації у зв’язку з коронавірусною хворобою (COVID-19), яка перерахована Фондом загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття роботодавцю та виплачена працівнику?

Сума допомоги по частковому безробіттю на період карантину та/або надзвичайної ситуації у зв’язку з коронавірусною хворобою (COVID-19), яка перерахована Фондом загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття роботодавцю та виплачена працівнику відповідно до ст. 47 прим. 1 Закону України «Про зайнятість населення» відображається у додатку 4ДФ до Розрахунку за ознакою доходу «128» як соціальна виплата з відповідного бюджету.

Докладніше про це тут.