Новости

«ЗІР»: предусмотрена ли ответственность за проведение расчетных операций через РРО без использования режима программирования наименования каждого товара, услуги, цены и учета количества?

07.06.2021 / 08:45

Чи передбачена відповідальність до СГ у разі проведення розрахункових операцій через РРО та/або через ПРРО без використання режиму програмування найменування кожного товару, який не є підакцизним, та/або послуги, ціни товару (послуги) та обліку їх кількості?

Законом України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» не передбачено відповідальності суб’єктів господарювання у разі проведення розрахункових операцій через РРО та/або через ПРРО без використання режиму програмування найменування кожного товару, який не є підакцизним, та/або послуги, ціни товару (послуги) та обліку їх кількості. Водночас, у разі відсутності в документі хоча б одного з обов’язкових реквізитів, а також недотримання сфери його призначення, такий документ не прийматиметься як розрахунковий.

Докладніше про це тут.