Новости

«ІПК»: могут ли предприниматели первой/второй групп, которые оказывают парикмахерские услуги и услуги в салонах красоты, продавать подарочные сертификаты?

07.06.2021 / 16:00

ФОП — платник єдиного податку першої групи поінформувала, що основним видом її діяльності є надання послуг як перукарня та салон краси. Підприємець запитує, чи може він продавати подарункові сертифікати із зазначенням переліку і вартості своїх послуг, а потім надавати власнику сертифіката такі послуги.

ДПС України пояснила так. Пунктом 291.7 ст. 297 ПКУ визначено перелік побутових послуг населенню, які можуть надаватися першою та другою групами платників єдиного податку, зокрема...

Доступ к материалу ограничен и доступен подписчикам после авторизации
Подпишитесь на журнал и Вы получите доступ ко всем публикациям печатного издания