Новости

Пользование радиочастотным ресурсом Украины: какие типичные ошибки допускаются при заполнении налоговой отчетности по рентной плате?

09.06.2021 / 18:00

ГУ ДПС у м. Києві звертає увагу, що при заповненні звітності з рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України (далі – рентна плата), зокрема додатків до податкової звітності, платники податків припускаються таких помилок:

- у колонці 7 додатка 4 до Декларації зазначаються невірні ставки рентної плати. Чинні ставки рентної плати передбачені ст. 254 Податкового кодексу України;

- у колонці 2 додатка 4 до Декларації зазначаються інші коди виду радіозв’язку, ніж передбачено додатком 15 наказу Міністерства фінансів України від 17 серпня 2015 року № 719 «Про затвердження форми Податкової декларації з рентної плати»;

- у колонці 4.3 – 4.4 додатка 4 до Декларації зазначаються строки дозвільних документів, термін дії яких вже закінчився.

Для уникнення нарахування штрафних санкцій, просимо бути уважними під час заповнення податкової звітності та дотримуватися порядку заповнення реквізитів у декларації з рентної плати за користування радіочастотним ресурсом.