Новости

Государственная поддержка инвестиционных проектов со значительными инвестициями: до конца месяца ожидается «зеленый свет» для подготовки инвесторами новых проектов в Украине

10.06.2021 / 10:15

8 червня відбулась онлайн-зустріч заступниці Міністра економіки України Ірини Новікової з представниками бізнес-спільноти для обговорення питання щодо нового механізму залучення інвестицій — «інвест-няня». Захід організовано Американською торгівельною палатою в Україні.

Пріоритетним завданням Уряду є залучення інвестицій та створення комфортних умов для ведення бізнесу в Україні. Одним з нових механізмів для стимулювання інвестиційної діяльності є прийнятий Закон України «Про державну підтримку інвестиційних проектів зі значними інвестиціями в Україні».

Заступниця Міністра відмітила, що зараз Мінекономіки активно працює за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» над підзаконними нормативно-правовими актами, які дадуть змогу розпочати підготовку інвестиційних проектів зі значними інвестиціями для отримання відповідної державної підтримки.

«Ми бачимо великий попит з боку інвесторів щодо цього нового механізму державної підтримки інвестиційних проектів. Тому прийняття всіх необхідних підзаконних актів  є вкрай важливим для запуску цього механізму стимулювання залучення інвестицій. Так, вже затверджені вимоги до техніко-економічного обґрунтування інвестиційного проекту зі значними інвестиціями, а до кінця місяця сподіваємося на прийняття Урядом ще трьох важливих актів, що дасть «зелене світло» для підготовки інвесторами нових проектів в Україні», — прокоментувала заступниця Міністра.

Учасники заходу розглянули порядок підготовки інвестиційних проектів зі значними інвестиціями та концепцію порядку оцінки інвестиційних проектів зі значними інвестиціями, який зараз фіналізується Мінекономіки.