Новости

«ЗІР»: включаются ли в состав дохода плательщика ЕН первой или второй группы денежные средства, поступившие за товары, отгруженные в период его пребывания на третьей группе?

22.06.2021 / 09:00

Чи включаються до складу доходу платника ЄП першої або другої групи та як відображаються в податковій декларації кошти, що надійшли за товари (роботи, послуги), відвантажені (надані) у період його перебування на третій групі, у т. ч. від здійснення видів діяльності, що заборонені ПКУ для відповідних груп?

Якщо платник єдиного податку першої або другої групи отримав кошти від здійснення діяльності у періоді перебування на третій групі, то він зобов’язаний включити такі кошти на дату їх надходження до складу доходу, який оподатковується за ставками першої або другої групи.

Разом з тим, якщо зазначений дохід, отримується платником єдиного податку першої або другої групи від виду діяльності, який не дає право перебувати на першій або другій групі, то такий платник єдиного податку повинен перейти на сплату інших податків і зборів шляхом подання відповідної заяви у терміни, визначені ПКУ.

Докладніше про це тут.